Składanie i anulowanie zamówienia

Składanie zamówienia:
Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu, ewentualnie poprzez e-mail astel@astel.net.pl. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 15:00. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień niekompletnych lub wadliwych oraz w przypadku wątpliwości co do wypłacalności Zamawiającego. W takim przypadku sklep powiadomi o tym fakcie zamawiającego poprzez e-mail, z wyjaśnieniem przyczyn odmowy realizacji.

Ceny towarów:

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.  Firma ASTEL zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.

Anulowanie zamówienia:

Jeżeli zamówienie nie zostało wcześniej zrealizowane/wysłane, klient ma możliwość anulowania wysyłając informację o tym na e-mail astel@astel.net.pl. Anulowane nie dotyczy zamówień realizowanych na indywidualne zamówienie klienta.

Zmiany w zamówieniu

W przypadku chęci dokonania zmiany prosimy o jak najszybsze powiadomienie na e-mail astel@astel.net.pl lub kontakt telefoniczny 74 857 41 76.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Astel

Design by Graff.pl